Wygoda to podstawa

Wygoda to podstawa

Jeśli pracujemy nad swoją sylwetką i budujemy masę mięśniową, musimy przestrzegać ilości posiłków oraz pilnować, co trafia na nasz talerz. Nie zawsze jednak udaje się nam dopasować dietę do potrzeb organizmu. Z pomocą przychodzą suplementy.
Komfortowe przygotowanie
Jeśli w pracy lub w podróży nie jesteśmy w stanie przygotować sobie posiłku, który będzie bogaty zarówno w białko, jak i w węglowodany, możemy skorzystać z oferty suplementów. Gainer to odżywka, która dostarcza organizmowi solidną porcję aminokwasów oraz odpowiednio dobrane węglowodany zapewniające energię do działania. Gainer przygotujemy bardzo szybko, bo wystarczy rozmieszać proszek z wodą. Uzyskujemy koktajl, który zapewnia solidną porcję substancji odżywczych.
Batoniki i saszetki
Wśród produktów dostępnych w sklepach z odżywkami dla sportowców znajdziemy między innymi batoniki białkowe. Jest to szybki sposób na dostarczenie sobie porcji aminokwasów. Ponadto możemy kupić saszetki, które szybko schowamy do plecaka i będziemy mogli zabrać ze sobą do pracy. Przygotujemy koktajl w przerwie między obowiązkami i nie ominiemy posiłku.

F14 porady dla czytelników