TRIBULUS
 w diecie sportowej

TRIBULUS w diecie sportowej

Jeżeli chcesz, by twoja sylwetka była naprawdę zachwycająca, musisz zadbać o to, by w Twoim organizmie aż roiło się od hormonów anabolicznych. To właśnie one stanowią najbardziej istotną grupę substancji dbających o kształt sylwetki.
Chcesz zbudować mięśnie czy schudnąć? Nie ma to najmniejszego znaczenia – w każdym z tych przypadków kluczowa jest kondycja układu hormonalnego. Im lepsza, tym lepsze będą efekty twoich starań.
Wszystko
Do pięknego wyglądu musisz dołączyć – zdrową dietę, suplementację, aktywność fizyczną, odpowiedni styl życia. To wszystko łącznie warunkuje Twoją atrakcyjność fizyczną.
Testosteron
Utrzymanie na wysokim poziomie testosteronu jest czynnikiem kluczowym w dbałości o figurę. Nie pozwól, by stres zniwelował wszystkie twoje wysiłki (jego nadmierna ilość może zaburzać gospodarkę hormonalną).
Wraz z suplementacją spróbuj zoptymalizować reakcje anaboliczne w Twoim ciele. Im bardziej zadbasz o wysoki poziom testosteronu tym masz większe szanse na to, że w istocie wygrasz walkę o wspaniałą sylwetkę.

F14 porady dla czytelników