Tribulus terrestris

Tribulus terrestris

Odpowiednio wysoki poziom testosteronu to gwarancja przyspieszenia przyrostu suchej masy mięśniowej. Sportowcy niejednokrotnie sięgają po suplementy, których zadaniem jest bezpieczne zwiększenie ilości testosteronu w organizmie.
Naturalne składniki
Tribulus terrestris to buzdyganek ziemny, czyli roślina wykorzystywana od wieków jako lek na kłopoty z erekcją oraz libido. Składnik ten znajdziemy w licznych suplementach dla sportowców, którzy pragną przyspieszyć procesy anaboliczne zachodzące w organizmie. Buzdyganek jest naturalnym składnikiem, dzięki czemu nie wywołuje niepożądanych działań mogących zaszkodzić naszemu zdrowiu. Warto zapoznać się z zaleceniami producenta, aby stosować produkt w odpowiednich proporcjach.
Jak działa buzdyganek?
Poza wpływem na poziom tlenku azotu i pobudzanie procesów anabolicznych, preparaty z buzdygankiem ziemnym wspomagają libido. Jest to idealne rozwiązanie dla mężczyzn, których życie seksualne podupadło. Utrzymanie odpowiedniego poziomu testosteronu może też wspomóc walkę o smukłą sylwetkę, ponieważ wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej.

F14 porady dla czytelników