Napój hipertoniczny w dużej koncentracji

Napój hipertoniczny w dużej koncentracji

Kupowanie napoju hipertonicznego przed każdą wizytą w siłowni może być kłopotliwe. Rozwiązaniem są koncentraty napojów hipertonicznych, produkowane z myślą o profesjonalnych sportowcach oraz osobach ceniących oszczędność i praktyczność.
Koncentrat hipertoniczny zawiera niezbędne substancje i mikroelementy, które wpływają na prawidłowe nawodnienie i funkcjonowanie organizmu. W składzie napoju znajdują się aminokwasy, sód, potas, magnez, fosfor oraz tauryna i L-karnityna. Kompleksowe zestawienie składników pozwala na uzupełnienie bilansu energetycznego, wzmocnienie, nawodnienie i regenerację.
Przyrządzenie napoju jest bardzo proste. Wystarczy do bidonu, bądź butelki wlać określoną ilość koncentratu (stężenie zmienia się w zależności od temperatury otoczenia i planowanej intensywności wysiłku). Napój warto schłodzić, ale nie za mocno – zbyt zimny nie będzie się przyswajał tak jak należy. Najbardziej optymalna temperatura to około 15 stopni – pozwala na przyjęcie przez organizm największej ilości substancji zawartych w napoju. Praktyczne opakowanie koncentratu pozwala, w razie potrzeby, mieć je przy sobie.

F14 porady dla czytelników