zatory w naczyniach krwionośnych,

zatory w naczyniach krwionośnych,

ryzyko infekcji i martwicy mięśni,
ropnie w tkankach,
pęknięcie mięśnia podczas zwiększonego wysiłku.
Międzynarodowa Federacja Kulturystyki i Fitnessu umieściła Synthol na liście substancji zakazanych do stosowania.
Kazeina suplement z mnóstwem zalet
Sporty, takie jak kulturystyka czy fitness, nieodłącznie wiążą się z przyjmowaniem suplementów diety. Pozwalają na uzupełnienie niedoborów mikro- i makroskładników, ale także na zoptymalizowanie przemian zachodzących w organizmie. Takie działanie znacząco przyspiesza i ułatwia osiągnięcie zamierzonych efektów.
Jednym z podstawowych środków jest kazeina, a w zasadzie suplementy oparte na białkach kazeinowych. Jest to produkt naturalny, proteiny wyodrębniane z mleka ssaków. Dzięki temu jest świetnym źródłem nie tylko białek, ale i wapnia wzmacniającego układ kostny. Należy również wspomnieć, że produkty zawierające białka kazeinowe, w znacznym stopniu spowalniają procesy kataboliczne.
Suplementy na bazie białek kazeinowych, w trakcie treningu rozbudowującego masę mięśniową, działają dwutorowo. Po pierwsze biorą udział we wzroście tkanki mięśniowej, jako jej podstawowy budulec. Drugim równie ważnym aspektem jest fakt, iż zapewniają stały wzrost ilości aminokwasów w osoczu krwi. Stanowi to przewagę nad preparatami na bazie białek serwatkowych, które powodują gwałtowny i skokowy przyrost tychże aminokwasów.

F14 porady dla czytelników