VITARGO – czym jest

VITARGO – czym jest

Suplementy typu Vitargo zostały przez wielu sportowców uznane za najlepsze w swojej dziedzinie – to mieszanka różnego typu węglowodanów, dająca nam niespożyte pokłady energii.
Dzięki Vitargo możemy bardzo szybko odzyskać stracone podczas treningu składniki energetyczne. To bardzo ważne, jeżeli chcemy później przystąpić do dalszych ćwiczeń, bez konieczności stawiania czoła efektowi przetrenowania.
Kukurydza woskowa
W Vitargo znajdziemy bardzo ciekawy składnik – mianowicie, kukurydzę woskową. Ma ona właściwości pozwalające jej na pełną regenerację zasobów glikogenu mięśniowego. To właśnie ona uruchamia mechanizmy anaboliczne w naszych tkankach.
Źródło energii
Vitargo, jak sama nazwa wskazuje, jest jednym z najlepszych dostępnych nam źródeł energii. Wyjątkowo efektywne i cenione, jest bardzo chętnie kupowane przez sportowców każdej dyscypliny.
Vitargo dostępne jest w formie napoju. Daje nam to energię zarówno w czasie, jak i po wysiłku. Jeżeli chcesz, możesz także wypić je przed treningiem, by dodać sobie energii i motywacji.

F14 porady dla czytelników