MIESZANKI CARBO
 w diecie sportowej

MIESZANKI CARBO w diecie sportowej

Dostępne wśród odżywek mieszanki węglowodanów stanowią chętnie kupowaną grupę produktów wspierających sportowców w ich dążeniach. To idealne preparaty dla wszystkich, którzy trenują nie tylko systematycznie, ale także bardzo intensywnie.
Niektórzy nie wyobrażają sobie codziennych ćwiczeń bez spożycia tych odżywek. To właśnie Carbo mają moc wstrzymania procesów katabolicznych, a co za tym idzie – ochrony względem całej tkanki mięśniowej, która w innym przypadku mogłaby się rozpaść.
Glikogen
Dzięki Carbo szybko uzupełniamy poziom glikogenu mięśniowego. To naturalna odżywka, która nie tylko regeneruje wyczerpaną tkankę, ale także wzmaga reakcje anaboliczne.
Kolarstwo
Carbo stanowi wprost idealny suplement dla wszystkich tych sportowców, którzy poświęcają się dyscyplinom wytrzymałościowym. Jeżeli biegasz czy jeździsz na rowerze to powinieneś spróbować właśnie mieszanek węglowodanów.
Carbo definiowane jest także jako odżywka okołotreningowa i specjalnie przeznaczona dla tych, którzy wykonują ciężką pracę fizyczną.

F14 porady dla czytelników