LECYTYNA – DLA KOGO?

LECYTYNA – DLA KOGO?

Lecytyna jest suplementem szczególnie pożądanym w pewnej grupie osób. Przez wzgląd na swoje właściwości poprawiające zdolność do aktywności umysłowej zalecana jest właśnie dla tych ludzi, którzy na co dzień inwestują w swoje zdolności myślenia.
Pracując umysłowo, będąc często narażonym na stres i przemęczenie, musisz liczyć się ze stopniowym spadkiem sprawności umysłowej. To tak samo jak z pracą fizyczną – mózg też się męczy i potrzebuje dodatkowej energii.
Myśl o lecytynie
Studencie, uczniu, pracowniku umysłowy! Lecytyna może wspomóc Twoją pracę, poprawić zdolności i samopoczucie. Jest ona także istotna dla osób starszych, które z racji wieku mogą mieć problemy z pamięcią.
Wyczerpanie fizyczne
Jak się okazuje, lecytyna działa nie tylko na umysł. Prócz mózgu, poprawia także wydolność tkanki mięśniowej i stymuluje je do większej regeneracji.
Przez wzgląd na to jest ona także zalecana wszystkim pracownikom fizycznym oraz sportowcom. Każdy, kto chciałby profilaktycznie poprawić swoją sprawność i wydajność może spróbować takowej suplementacji.

F14 porady dla czytelników