Jak uzyskać smukłą sylwetkę?

Jak uzyskać smukłą sylwetkę?

Wiele osób pragnie pozbyć się zbędnych kilogramów i zmieścić się w stare spodnie. Tymczasem odchudzanie może okazać się trudniejsze niż sądziliśmy. Aby przyspieszyć proces, sięgamy po kapsułki zawierające substancje wspomagające odchudzanie.
L-karnityna i CLA
L-karnityna działa na metabolizm tłuszczu i skutecznie go przyspiesza. Wpływa też na siłę mięśni i wspomaga usuwanie wody zgromadzonej pod skórą. Jeśli szukamy składnika, który posiada potwierdzone działanie, jest nim właśnie L-karnityna. Ponadto warto postawić na preparaty zawierające CLA, czyli sprzężony kwas linolowy. Pomaga usunąć zbędny tłuszcz z organizmu. Korzystnie działa zielona herbata oraz kofeina, które podnoszą temperaturę ciała i wspomagają w ten sposób metabolizm tłuszczu. Zielona herbata to również źródło antyoksydantów chroniących przed wolnymi rodnikami.
Jak zmniejszyć łaknienie?
Kłopotem dla wielu osób planujących odchudzanie jest podjadanie pomiędzy posiłkami. Wyeliminowanie tego zjawiska pozwala lepiej kontrolować swoją wagę. Pomocny może okazać się chrom, który obecnie jest składnikiem licznych suplementów. Hamuje ochotę na słodycze i inne przekąski.

F14 porady dla czytelników