ZALETY TRANU

ZALETY TRANU

Tran – prawdopodobnie jeden z najbardziej niedocenianych suplementów. Na szczęście coraz więcej osób zaczyna zwracać uwagę na jego prawdziwie prozdrowotne właściwości.
W tranie znajduje się ogromna ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych omega- Dzięki nim wspieramy funkcjonowanie naszego serca i wspieramy utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi.
Dla każdego
Tran jest przeznaczony dla osób w każdym wieku. Nie jest istotne, czy masz lat 10, czy też 70 – w każdym wieku zyskujesz na zdrowiu, regularnie używając tranu.
Brak przyjemności
Dla wielu osób tran kojarzy się ze smakiem z dzieciństwa – wyjątkowo nieprzyjemnym, rybim. W obecnych czasach nikt już nie pije takiego tranu – na rynek weszły zupełnie nowe produkty, stworzone w wielu różnych smakach. Rybi aromat wcale się przez nie przebija, a tran okazuje się być… smacznym.
Nie musisz jednak wcale kupować tranu w płynie. Cały czas masz możliwość zakupienia tranu w formie kapsułek, która jest zdecydowanie „łatwiejsza do przełknięcia” względem osób, dla których skojarzenia z dzieciństwa są zbyt silne.

F14 porady dla czytelników