MRP – czym jest

MRP – czym jest

Pod tajemniczą nazwą MRP kryją się tak zwane zamienniki posiłków. Są one doskonałym rozwiązaniem wówczas, gdy nasze ciało bardzo domaga się energii oraz składników budulcowych, a my nie mamy czasu na przygotowanie pełnowartościowych posiłków.
Z jednej strony wszyscy wiemy, że najzdrowsze jest spożywanie 5-6 posiłków dziennie. Z drugiej zaś zdajemy sobie sprawę, że taki tryb życia w obecnym świecie, w którym wszystko pędzi w zastraszającym tempie, jest po prostu niemożliwe.
Program budowy
Jeżeli jednak chcemy dbać o sylwetkę i stosujemy się programu budowania beztłuszczowej masy mięśniowej, to musimy zainwestować w odpowiednie sposoby odżywiania.
Produkty
MRP najczęściej możemy kupić pod postacią zakąsek, takich jak koktajle oraz batony odżywcze. Zawierają one wszystkie potrzebne nam składniki, a jednocześnie ich zjedzenie nie zajmuje nam wiele czasu.
Jeżeli z powodu wiecznego zabiegania zmniejszamy liczbę posiłków, to obniża się także nasze tempo metabolizmu. Jest to zabójcze dla tkanki mięśniowej i równocześnie sprawia, że w miejscach w których absolutnie tego nie chcemy odkłada się tłuszcz.

F14 porady dla czytelników