Hormon anaboliczny i jego poziom

Hormon anaboliczny i jego poziom

To, jak wysoki jest poziom testosteronu w naszym organizmie, wpływa na ilość tlenku azotu odpowiadającego za pobudzanie procesów anabolicznych. Sportowcy sięgają po odżywki mające zwiększyć ilość testosteronu i przyspieszyć budowanie masy.
Ekstrakty roślinne
W suplementach mających na celu szybsze budowanie białek tworzących mięśnie znajdują się naturalne składniki. Aby podnieść poziom testosteronu, wybieramy między innymi buzdyganek ziemny czy kozieradkę pospolitą. Działanie tych ziół znane jest od dawna, a medycyna ludowa udowadnia ich wpływ na tkankę mięśniową. Buzdyganek wykorzystywany był zawsze przy leczeniu problemów z potencją. Dzięki dzisiejszym suplementom nie tylko wspomożemy anabolizm, ale też poprawimy libido.
Nie daj się nabrać
W sklepach znajdziemy produkty dopuszczone do sprzedaży i przebadane. Jeśli dokonujemy zakupów w sieci, możemy trafić na propozycję nabycia suplementu, który będzie działać bardzo szybko i bardzo skutecznie. Nie warto nabierać się na przesadzone hasła reklamowe, ponieważ mogą kryć się za nimi nielegalne preparaty wpływające szkodliwie na gospodarkę hormonalną.

F14 porady dla czytelników