DLA OSÓB STARSZYCH

DLA OSÓB STARSZYCH

Osoby starsze powinny koniecznie używać suplementacji l-karnityną. Abstrahując od innych właściwości, l-karnityna poprawia kondycję centralnego układu nerwowego i sprawia, że poprawia się nasza pamięć, a funkcje umysłowe stają się bardziej efektywne.
Stosując l-acetylo-karnitynę każda babcia i dziadek będzie mieć zdolność do lepszej koncentracji uwagi, logicznego myślenia, a także poruszania się. Wzrasta poziom motoryki małej i dużej.
Nie tylko umysł
Należy zwrócić uwagę na wielofunkcyjność układu nerwowego. Jest on odpowiedzialny bowiem nie tylko za umysł, ale także za czynności ruchowe. Im lepsza kondycja układu nerwowego, tym my lepiej i sprawniej się poruszamy.
Opis działania
L-acetylo-karnityna stymuluje i chroni komórki nerwowe. Dzięki temu znacznie wolniej przebiega proces starzenia się mózgu oraz hipokampa. Właśnie to jest bezpośrednio odpowiedzialne za poprawę uwagi.
L-karnityna bierze udział w produkcji acetylocholiny – jest to jeden z neuroprzekaźników, który buduje połączenia między nerwami a mięśniami, a także sprawia, że mamy większą zdolność do zapamiętywania rzeczy i zdarzeń.

F14 porady dla czytelników